FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14432053
nr 1443 2053
ARMCHAIR
Pethrus Lindlöf, modell Åsa, Lindlöfs Möbler, Lammhult. 1970s. Förkromat stålrör med plymåer i läder på bärande linneväv, wear.
Pethrus Lindlöf, modell Åsa, Lindlöfs Möbler, Lammhult. 1970-tal. Förkromat stålrör med plymåer i läder på bärande linneväv
Condition: slitage
1000
SEK 3200
Monday January 24 2022
at 18:28:46
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
2.200 kr
6
2.400 kr
7
3.000 kr
8
3.000 kr
7
3.000 kr (Robot)
8
- Thema-auction
Jan 24
Retro
Read more about Retro